Lakukivi seedimisele himaalaja soola ja klinoptiloliit-tseoliidiga (1,8 kg)

24.90 

Koostis:
– glükoosisiirup
– himaalaja sool 21,44%
– orgaaniline vulkaaniline savimineraal klinoptiloliit-tseoliit 21,44%
– tähtaniis (Illicium verum)
– linaseemned
– köömned

Tootekood: Horsyd-0308 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Toimeained: Himaalaja sool, looduslik vulkaaniline savimineraal klinoptiloliit-tseoliit, köömned, linaseemned, tähtaniis.

Himaalaja soola tähtsus: Sisaldab üle 80 erineva mineraalaine. Stabiliseerib keha Ph-taset. Lõdvestab lihaseid, vähendab infektsioonide riski ja aitab seedekulglal toitaineid paremini omastada. Eemaldab limakorgid ja puhastab põsekoopaid. Tugevdab luid.

Klinoptiloliit-tseoliidi tähtsus: Optimeerib seedetrakti mikrofloorat ja hoiab korras seedimist. Tõstab vastupanuvõimet haigustele ja toetab immuunsüsteemi. Parandab füüsilist seisundit ja soodustab luude kasvu. Stabiliseerib pH-d ja tagab õige happe-aluse tasakaalu maos. Varustab keha loodusliku kaltsiumi ja magneesiumiga; samuti vitamiinide, mikroelementide ning rasv- ja aminohappetega. Seob uureat, ammoniaaki ja ammooniumi; samuti jäätmeid, mürke, kahjulikke katioone ja raskmetalle. Aitab omastada söödast vett ja toitaineid.

Köömnete tähtsus: Uuringud näitavad, et aromaatsed ühendid vastutavad erilise maitse eest ja köömne lõhn võib samuti olla tervisele kasulik: näiteks parandada seedimist. Köömned sisaldavad ohtralt tervist parandavaid antioksüdante, sealhulgas limonooni ja karvooni. On leitud, et köömne ekstrakt võitleb helikobakter-infektsiooniga, mis teadaolevalt põhjustab maohaavandeid ja seedetrakti põletikku. Mitmetel köömneühenditel on tugevad antioksüdandid ja põletikuvastased omadused. Kuigi põletik on organismi loomulik reaktsioon, võib krooniline
põletik põhjustada mitmesuguseid vaevusi, näiteks põletikulist soolehaigust. Selle sümptomid võivad olla nt. haavandid, krambid, gaasid, kõhulahtisus ja seedetrakti ärritus.

Linaseemnete tähtsus: Rikas oomega-3 ja eriti tervislike kiudainete poolest. Seedimise parandamiseks reguleerib veresuhkrut, parandab soolestiku tööd, tugevdadab immuunsust. Aitab võitluses seeninfektsioonide vastu ja vähendab krooniliste haiguste riski. Eriti oluline on linaseemnetes sisalduv vaskmineraal, mis soodustab keha kasvu, arengu ja muude oluliste funktsioonide eest. See on rikas ka fosfori, molübdeeni, magneesiumi jt. ainete poolest.

Tähtaniisi tähtsus: Parandab hingamist ja soodustab röga eritumist. Sellel on põletikuvastane ja antiseptiline toime. Avaldab positiivset mõju seedetraktile ja suurendab
piimanäärmete sekretsiooni. Iidne ravim: pärsia arst ja filosoof Avicena soovitas seda janukustutusvahendina ja õhupuuduse leevendamiseks juba 1000 aastat tagasi.

Analüütilised koostisosad: toortuhk 42,45% / toorproteiin 1,56% / toorkiud 0,50% / toorrasvad ja -õlid 0,54% / magneesium 0,091% / fosfor 0,02%/ kaltsium 0,31% / naatrium 8,82%.

Kasutamine: Paigaldage hobuse/poni ulatusse ja kinnitage hästi.

horsyd

Lisainfo

Kaal 1.8 kg